DOLAR 33,1952 -0.11%
EURO 36,0226 -0.6%
ALTIN 2.548,96-1,98
BITCOIN 21970344,52%
İstanbul
31°

AÇIK

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İşletmelerin bordro ve temel insan kaynakları idaresi Logo Bulut İK ile kolaylaşıyor

İşletmelerin bordro ve temel insan kaynakları idaresi Logo Bulut İK ile kolaylaşıyor

ABONE OL
Ekim 25, 2022 23:42
İşletmelerin bordro ve temel insan kaynakları idaresi Logo Bulut İK ile kolaylaşıyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bulut tabanlı tahlilleri ile işletmelere değerli avantajlar kazandıran ve onları rekabette güçlendiren Logo Yazılım, Logo Bulut İK ile insan kaynakları profesyonellerine bordro ve temel insan kaynakları idaresi tahlili sunuyor. Çalışan portalı, özlük idaresi, tertip idaresi, vakit idaresi ve borç / alacak idaresi üzere tüm bordro süreçleri Logo Bulut İK sayesinde şimdiki mevzuata uyumlu halde süratle ve basitçe yürütülüyor.

Logo Yazılım, bulut tabanlı servislerine yenisini ekleyerek Logo Bulut İK ile bordro ve temel insan kaynakları idaresinde yeni bir devri başlatıyor. Logo Bulut İK servisi ile çalışan portalı, özlük idaresi, tertip idaresi, vakit idaresi ve borç / alacak idaresi üzere tüm bordro süreçleri bir bütün halinde yönetilebiliyor. Her bir çalışanın kendisiyle ilgili bilgilere basitçe erişmesini sağlayan çalışan portalı sayesinde şirket ile çalışan ortasındaki şeffaflık pekişiyor. Çalışan portalına ferdî şifreleriyle giriş yapan çalışanlar müsaade girişi ve bordro takibi üzere süreçleri kendileri yaparak, süreçlerde verimlilik sağlıyor, insan kaynakları grubunun iş yükünü hafifletiyor. Her geçen gün yeni özelliklerle zenginleşen ve İK profesyonelleri için bütünsel bir tahlil sunacak Logo Yazılım’ın bulut tabanlı İK servisi, çok vakit alan bordro süreçlerini daha kolay ve süratli gerçekleştiriyor.

Logo Türkiye Genel Müdürü Akın Sertcan, Logo Yazılım’ın şirket kültürünün temellerinde yer alan müşteri odaklı yaklaşımı gereği bütünsel müşteri tecrübesi stratejisi oluşturmayı, uçtan uca müşteri odaklı bir tecrübe sunmayı önemsediklerini belirterek şunları söyledi: “Hizmet odaklı bir yazılım anlayışını hedefleyerek, müşterilerimize gereksinim duydukları tüm takviyesi vermeyi amaçlıyoruz. Logo Bulut İK servisimiz de bu kapsamda geliştirildi. Bulut tabanlı yapısı sayesinde bordrolama ve temel İK süreçlerine her an, her yerden erişim imkânı veren Logo Bulut İK, vakitten ve yerden bağımsız çalışma imkanı yaratarak insan kaynakları gruplarına ve yöneticilerine esneklik ve sürat kazandırıyor.”

Herhangi bir suram ve yatırım masrafı olmadan çarçabuk kullanıma alınabilen Logo Bulut İK, gereksinimlere uygun paketlerle özelleştirilip ölçeklendirilebiliyor. Sistemin sunucu ve güvenlik maliyetleri Logo Yazılım tarafından karşılanıyor ve bilgiler her vakit inançla korunuyor. Ayrıyeten bulut tabanlı yapısı ve aktif mevzuat takibi sayesinde, kullanıcılar en yeni kurallara nazaran çalışıyorlar ve mevzuata uyumlu bordrolama yapıyorlar.

Logo Bulut İK ile kapsamlı tertip idaresi mümkün hale geliyor

Logo Bulut İK servisi, kapsamlı tertip idaresi özelliğiyle şirket genelindeki insan kaynağını uçtan uca tanımlamayı ve yönetmeyi sağlıyor. Kullanımı kolaylaştıran sürükle-bırak özelliği sayesinde şirketin tertip şemaları kolay kolay şekillendirilebiliyor.

İzin süreçleri en verimli halde yönetiliyor

Logo Bulut İK servisinin vakit idaresi özelliği çalışanların müsaade tarihlerinden raporlarına, fazla mesailerinden aktiflik kayıtlarına kadar tüm dataları tek noktadan yönetmeyi sağlıyor. Vakit idaresi ile çalışan portalının entegrasyonu sayesinde, çalışanlar kendi müsaadelerini de portal üzerinden şimdiki olarak takip edebiliyor. Böylelikle İK departmanı müsaade konusundaki soruları cevaplamak için harcadığı vakti, katma bedel sağlayan diğer işlere ayırabiliyor.

Çalışanların tüm borç / alacak süreç kayıtları zahmetsizce takip ediliyor

Logo Bulut İK servisinin borç / alacak idaresi özelliği sayesinde çalışanların tüm borç / alacak süreç kayıtları çarçabuk takip edilebiliyor. Açılan her bir süreç kaydı için ödemelerin yapılacağı süreç çeşidi ve tipi sistem üzerinde belirleniyor. Çalışan portalı ile entegrasyon sayesinde, harcırah ve masraf üzere alacakların kayıtları çalışan tarafından sisteme girilebiliyor.

Çalışanlar, kendisiyle ya da şirketle ilgili bilgilere çalışan portalından kolay kolay erişebiliyor

Logo Bulut İK’nın çalışan portalına şahsî şifreleriyle giriş yapan çalışanlar müsaade, fazla mesai, bordro zarfı, zimmet, harcama, prim ve avansların takibi üzere bahislerde şimdiki durumlarını çarçabuk takip edip talepte bulunabiliyorlar. Şirketle ilgili tüm haberlerin ve duyuruların girilebildiği portal, kurumsal bir bağlantı platformu oluştururken şirket ve çalışan ortasındaki şeffaflığı da pekiştiriyor.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.